CZ SK
 
 
 

Všetky

 
 

Angličtina na počúvanie 1

Roman Baroš, Lucie Meisnerová / Hemisféry
Interpret: Jozef Kuriľák, Glen Ilacqua
Jazyk: slovenský
Dĺžka: 370 min
Veľkosť: 344 MB
cena 8,00 €
 
 
 
Pridať medzi obľúbené
 

Viac o e-knihe

Stačí počúvať pár minút denne anglické vety s prekladom a hravo zvládnete základnú komunikáciu.Angličtina pre začiatočníkov a mierne pokročilých je určená pre samoukov. Každú vetu počujete najprv po anglicky, potom v slovenskom preklade a znovu v originálnom znení. Počúvaním takmer 400 minút viet zvládnete základy angličtiny potrebné pre prácu či štúdium. Príkladové vety nahovoril rodený Angličan. Spolu so slovnou zásobou prejdete pravidelné a nepravidelné slovesá, osobné zámená, nepravidelné stupňovanie, vyjadrenie časových údajov či rozkazovacieho spôsobu. Nechýba samozrejme ani časovanie, a podmienkové vety. Pre zapojenie vizuálnej pamäte vám odporúčame obrázkové kartičky. Pokročilým odporúčame pokračovanie Angličtina na počúvanie 2. Nahrávky celého učiva vo formáte MP3 nájdete na priloženom cédečku. Kniha obsahuje všetky nahrávky v textovej podobe. Najefektívnejší spôsob využitia nahrávok je s použitím audiovizuálnej stimulácie psychowalkmanu.

POČÚVAM - ROZUMIEM - HOVORÍM Ak použijete mp3 prehrávač, napríklad vo vašom telefóne, môžete sa učiť nielen doma, ale aj cestou do práce, alebo na prechádzke. Svoje znalosti si otestujete pomocou knižky, alebo v pomlkách medzi jednotlivými frázami.

Stručný obsah: Anglická abeceda ... Slovesá ... Podstatné mená, Člen ... Rod ... Pády ... Množné číslo ... Zámená, Osobné zámená ... Otázka a zápor ... Príslovky, Stupňovanie prísloviek ... Prídavné mená ...  Dni v týždni ...  Slovesá - minulý čas, otázka a zápor ... Budúci čas ... Časové údaje - mesiace, ročné obdobia ... Skrátené výrazy ... Predprítomný čas ... Rozkazovací spôsob ... Prítomný čas priebehový ... Minulý čas priebehový ... Budúci čas priebehový ... Predprítomný čas priebehový ... Trpný rod jednoduchý ... Zvratné zámená ... Spôsobové slovesá s minulým neurčitkom ...A teraz sa preskúšajte!

 
 
 

Názory a hodnotenia čitateľov

  • K tejto audioknihe zatiaľ nie sú žiadne komentáre. Zhodnoťte ju ako prvý.

Váš názor na túto audioknihu


avatar