CZ SK
 
 
 

Pripoj si svoj Kindle

1. Pokiaľ už máte účet na Amazon.com, prihláste sa tu do svojho účtu. Vyplňte vaše prihlasovacie údaje a prihláste sa kliknutím na žlte tlačidlo.
Pokiaľ ešte nemáte účet, zaregistrujte sa prosím priamo na stránkach Amazon.com tu. Vyplňte všetky povinné údaje a registráciu dokončite kliknutím na žlté tlačidlo.
2. Po prihlásení na stránkach Amazon.com tu. prejdite v pravom hornom rohu na tlačidlo Hello ... Your Account a kliknite na tlačidlo Your Content and Devices.
V nasledujúcich krokoch sa budete pohybovať v dvoch záložkách Your Devices a Settings.
3. E-mail priradený k vašej čítačke Kindle zistíte pod záložkou Your Devices kliknutím na tlačidlo vlevo od príslušného zariadenia (napríklad: vas-email@kindle.com).

Pokiaľ nevidíte svoju čítačku a e-mail pod záložkou Your Devices, s najväčšou pravdepodobnosťou zatiaľ nemáte svoju čítačku v Amazone zaregistrovanú.

Registráciu vykonáte priamo z čítačky Kindle, ktorá musí byť behom registrácie pripojená k internetu cez WiFi.

K samotnej registrácii v čítačke Kindle sa dostanete cez Menu >> Nastavenia >> Registrácia (Menu >> Settings >> Registration). Pokiaľ už máte svoj účet na Amazon.com stačí, aby ste sa do účtu prihlásili. V opačnom prípade si vytvoríte nový účet.

4. Musíte sa najprv prihlásiť

Vložte e-mail priradený k Vášmu zariadeniu Kindle

pozn.: Všetky vložené e-mailové adresy musia patriť k jednému užívatelskému účtu na Amazon.com

 
5. Aby ste vaše eKnihy mohli v Kindle čítať, je ešte potrebné povoliť zasielanie eKníh z vášho e-mailu
6. Prejdite na záložku Settings >> Personal Document Settings >> Approved Personal Document E-mail List a kliknite na odkaz Add a new approved e-mail address.
7. Pridajte túto univerzálnu e-mailovú adresu @mojewooky.sk (pred symbol @ naozaj nič nepatrí) a kliknite na tlačidlo Add Address. Tak povolíte doručovanie eKníh z nášho obchodu.
9. eKnihy, ktoré sa dajú odoslať do čítačky Kindle, môžete zo svojej Knižnice odoslať kliknutím na tlačidlo Odoslať do čítačky.
Nápoveda
 
zrušiť