CZ SK
 
 
 

Pripoj si svoj PocketBook

1.
Vybrane modely čítačiek PocketBook ponúkajú službu Send-to-PocketBook, vďaka ktorej je možné pohodlne posielať zakúpené eKnihy priamo do vašej čítačky. Stačí, aby ste si vytvorili účet na PocketBook. Následne získate špeciálny e-mail, ktorý vložíte do sekcie Nastavenia vo svojom účte na našom obchode. Súčasne musíte mať čítačku pripojenú k internetu cez WiFi, aby vaše čítačky mohli prijímať eKnihy, ktoré si do čítačky zašlete.

Zoznam podporovaných čítačiek

Sense

Sense

PocketBook Ultra 650

Ultra 650

PocketBook Aqua

Aqua

PocketBook Touch Lux 3

Touch Lux 3

PocketBook Touch Lux 2

Touch Lux 2

PocketBook Touch Lux

Touch Lux 623 (4.4 sw)

PocketBook Touch 622

Touch 622 (4.4 sw)

PocketBook Basic Touch

Basic Touch

PocketBook Basic 2

Basic 2

PocketBook Mini (WiFi)

Mini (WiFi) (4.4 sw)

PocketBook InkPad

InkPad

2.

Registrácia čítačky k službe Send-to-PocketBook

Zapnite svoju čítačku a prejdite do nastavení tejto služby: Nastavenia -> Účty a synchronizácia -> Send-to-PocketBook
V registračnom formulári vyplňte svoju e-mailovú adresu (vaša bežná e-mailová adresa) a heslo, ktoré budete používať na prihlásenie do služby Send-to-PocketBook.

3.

Potvrdenie registrácie

Akonáhle vykonáte registráciu vo vašej čítačke, bude vám na uvedenú e-mailovú adresu doručené potvrdenie registrácie so žiadosťou o aktivácii. V tomto e-maily kliknete na dlhý odkaz a vďaka tomu vykonáte aktiváciu.

Následne obdržíte druhy e-mail s potvrdením aktivácie a vašou e-mailovou adresou, na ktorú si môžete zasielať dokumenty a eKnihy do čítačky PocketBook. Tento e-mail musíte nastaviť tiež na našom obchode, aby sme vedeli, kam vám máme posielať zakúpené eKnihy.

Vložte e-mail priradený k vašej PocketBook čítačke (vasemail@pbsync.com). Pokiaľ vlastnite viac PocketBook e-mailov, pripojte si tie, ktoré si želáte využívať.

4.
Musíte sa najprv prihlásiť alebo zaregistrovať

Vložte e-mail priradený k Vášmu zariadeniu PocketBook
 

5.

Povolenie prijímania eKníh do čítačky PocketBook

Pri prvom odoslaní eKnihy z nášho obchodu do vašej čítačky PocketBook musíte povoliť príjem eKníh z našej e-mailovej adresy. K tomuto účelu vám príde e-mail, v ktorom potvrdíte príjem dokumentov z nášho obchodu. Stačí, keď kliknete na najdlhší odkaz.

6.

Prvé odoslanie zakúpenej eKnihy do čítačky PocketBook

Po zaplatení eKnihy prejdite do sekcie „Moja knižnica“, kde je zoznam vašich zaplatených eKníh. Pri každej eKnihe, ktorú si môžete zaslať do čítačky PocketBook, sa nachádza tlačidlo Poslať do PocketBook. Stačí, keď si na toto tlačidlo kliknete a potvrdíte odoslanie. Behom niekoľkých minút vám bude eKniha odoslaná do vašej čítačky PocketBook.

Nápoveda