CZ SK
 
 
 

Wooky pre počítače, notebooky alebo tablety s operačným systémom Windows

 
Stiahnite si Wooky! Získajte prístup k tisíckam eKníh, eČasopisov a audiokníh. Môžete si čítať eKnihy, eČasopisy alebo počúvať audioknihy na akomkoľvek počítači, notebooku či tablete. Stačí iba spustiť aplikáciu Wooky a môžete si spríjemniť chvíle doma, v škole alebo v práci. Na výber máte nielen tisícky eKníh, ktoré sú zadarmo, ale aj širokú ponuku noviniek, bestsellerov a eKníh od menej známych autorov. Ak nemáte čas čítať, môžete si vybrať nejakú audioknihu, prípadne stráviť svoj čas čítaním eČasopisov.

Pre zariadenia s Windows sme si pripravili dve verzie aplikácie Wooky. Prvá verzia je určená pre počítače a notebooky, ktorú si môžete stiahnuť tu. Pre správnu funkciu tejto verzie musíte mať nainštalovaný .NET Framework 4.

Pre počítače, notebooky alebo tablety s operačným systémom Windows 8.1 alebo vyššie verzie sme pripravili Wooky aplikáciu v štýle Metro. Túto verziu nájdete na stiahnutie zadarmo vo Windows Store tu.
download app download app

Čítajte s Wooky na počítači, notebooku alebo tablete

Čítačka Wooky vám umožní odniesť si svoju knižnicu kamkoľvek so sebou.

Čtěte již za pár minut! Nainstalujte si staženou aplikaci Wooky!

Zadajte do čítačky svoje prihlasovacie meno a heslo z m.rajknih.sk a prepojte čítačku so svojim účtom.

V časti Knižnica nájdete eKnihy, eČasopisy a audioknihy, ktoré ste si na m.rajknih.sk zakúpili, alebo ukážky, ktoré chcete vyskúšať. Vyberte a stiahnite si eKnihy, ktoré chcete vo svojom počítači, notebooku, telefóne či tablete čítať.
Sťahované eKnihy sa vám objavia v časti Čítam. Zoraďte ich podľa svojich preferencií.
Stačí jeden klik na vybratú knihu a môžete čítať! Otáčajte strany jedným kliknutím.
Upravte si čítačku tak, ako vám to vyhovuje – vyberte si veľkosť písma, farbu písma aj pozadia.
Vyhľadávajte v texte eKnihy a označte si dôležité miesta záložkami.

 

Vyberte si zariadenie